Hastane Başhekimimiz Dt. Dolunay Hamamizade 'nin Mesajı..

Değerli ziyaretçi,
Narlıdere Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak; doğru zamanda, doğru tanı , doğru tedavi ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmayı görev sayıyoruz.

Bu onurlu görevi yerine getirirken “hasta memnuniyeti” sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Narlıdere Ağız Diş Sağlığı mensupları olarak bu ilkenin yaşatılmasına büyük önem veriyoruz.

Hiç kuşkusuz ‘‘memnuniyet’’ kavramına sınır konulamayacağını biliyoruz. Bu bilinçle, sürekli daha iyiye ulaşmak için çağdaş teknolojiyi izlemekle birlikte, kendimizi de sürekli geliştirmenin gerekliliğine inanıyoruz.

Yine inanıyoruz ki, ne kadar iyi ve ileri olunursa olunsun, eğer sunulan hizmet zamanında sunulamıyorsa bunun halka bir yararı olmayacaktır.Bundan dolayı imkanlarımızın ölçüsünde hastalarımızın en kısa sürede hizmet alabilmelerini çok önemsiyoruz.
Hastalarımıza kaliteli hizmet sunumu elbette mutlu sağlık çalışanları eliyle olacaktır. Çalışanlarımızın mutluluğu hastane yönetimi tarafından çalışma ortamlarının rahatlatılması , çalışma barışının sağlanması ve hizmet alan hastalarımızın da çalışanlarımızın yanında yer almasıyla mümkün olacaktır. Bu konuda bize yardım edeceğinize gönülden inanıyoruz.
Bize her konuda ulaşabilir ve danışabilirsiniz. Sizin eleştiri ve değerlendirmelerinizi çok önemsiyoruz.
Sağlıklı kalın…

Dt.Dolunay Hamamizade
Narlıdere Adsm Başhekimi