17.01.2015  Butik Diş Hastanesi Narlıdere'de Açıldı

İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Güney Sekreterliğine bağlı Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi butik hastane olarak hizmet vermeye başladı.

 

İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Güney Sekreterliği'ne bağlı Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi butik hastane olarak hizmet vermeye başladı. 10 Şubat tarihinde resmi açılışı yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde, diş ve ağız sağlığı ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi yapılıyor. Son teknolojiyle donatılan merkezde 16 hekim hizmet veriyor. Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yöneticisi Dolunay Hamamizade, randevulu çalışılan merkezde en kısa sürede en doğru tedaviyi uyguladıklarını dile getirdi.

6 aydır hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi butik hastane anlayışıyla hizmet veriyor. 25 üniteden oluşan Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde günde ortalama 300 hasta tedavi görüyor. Merkezin Yöneticisi Diş Hekimi Dolunay Hamamizade, her yetişkin bireyin ve çocukların 6 ayda bir mutlaka diş kontrolünden geçmesi gerektiğini belirtti. Hamamizade,"Ağız ve diş sağlığı sadece ağzı ilgilendirmiyor. Ağızdaki bir enfeksiyon, çok rahat bir kalp hastalığına, kulak, göz ve beyin enfeksiyonlarına sebep olabiliyor. Tüm vücudun sağlığı açısından, sistemik sağlık açısından çok önlenebilir. Merkezimizde ortodonti tedavisi hariç bütün işlemler çok kısa bir süre içerisinde en doğru tedavi yöntemiyle yapılıyor. Şu anda 16 hekim ve 25 ünitimiz var. Hem hasta açısından hem de hekim açısından sayımız artacaktır. Butik hastane mantığıyla işletmekteyiz, her hastanın en hızlı en güvenli ve en doğru tedaviyi alması için elimizden geleni yapmaktayız. Güney Sekreterliğinin desteğiyle en üst seviyede olan cihazlarımızla ortodonti hariç ağız ve diş sağlığını ilgilendiren hemen hemen her tedaviyi burada yapıyoruz. Devlet hastanelerinde genelde en büyük şikayet bekleme süreleridir, biz burada planlı bir şekilde bu bekleme sürelerini en aza indiriyoruz. Bekleme sürelerini minimalize etmek için bir takım düzenlemeler yaptık. Sevilen bir koltuk değil diş hekimliği koltuğu hem hastaların korkusunu yenebilmek hem de hızlı bir tedavi alabilmelerini sağlamak için personelimizi ve hekimlerimizi hizmet içi eğitimlerle devamlı destekliyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışıyoruz" dedi. - İZMİR

GERİ DÖN

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 17.01.2015   AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİMİZİN 1. ÇAYIR ÇİMEN FESTİVALİ